CodeAgent Sosyal Medya hesaplarını takip ederek yeni kampanyalardan haberdar olabilirsiniz

CodeAgent

2019 Mobil Oyun Kazançları

Mobil cihazlarda indirilen oyunlar inanılmaz derecelerde gelirler sağlanabilmektedir. Sizin için bu yazımızda 2019 mobil oyun kazançları hakkında bilgiler hazırladık.
Günümüzde teknolojinin gelmiş olduğu noktalar inanılmaz boyutlardadır. Önceki zamanlarda oyun oynamak için atari salonlarına ya da diğer manuel şekilde oynanan oyunlar tercih edilmesine rağmen günümüzde herkes cebinde taşıdığı akıllı cihazlardan istedikleri oyunları oynayabilme şansına sahip olmuşlardır. Sanal gerçeklik ya da diğer türlü üretilmiş oyunların hem görsel olarak hem de sizleri kendi içlerine alan bir boyutta üretilmeleri sağlanmıştır. Yapılan çalışmalar ve yapılan araştırmalar ile birlikte oldukça farklı özelliklerde oyunlar üretilmektedir.

Clash of Clans Summoners War
Strateji oyunları arasında özellikle mobil cihazlar arasında ilk sıralarda yer alan Clash of Clans Summoners War yaklaşık olarak günlük 260 bin dolar civarında kazanç sağlamaktadır. Günden güne kullanıcı sayısını arttıran bu oyun günde yaklaşık olarak 10 bin yeni kullanıcı elde etmektedir. Dünya genelinde oynanan bu oyunun ülkemizde de kullanıcı sayısı oldukça fazladır.
Star Wars: Galaxy of Heroes
Filmleri ile dünyayı kasıp kavuran Star Wars, mobil cihazlar için Electronic Arts tarafından üretilen oyunu ile birlikte yine birçok kullanıcıya sahip olmaktadır. En büyük oyun üreticisi Electronic Arts yapmış olduğu Star Wars: Galaxy of Heroes oyunu ile günlük yaklaşık olarak 290 bin dolar para kazanıyor.

League of Legends
Oyun içerisinde seçtiğiniz karakteriniz ile kendi alanınızı koruyarak karşı tarafında alanını ele geçirmek üzerine kurulu olan LOL dünya üzerinden en çok oynanan oyunlardan birisidir. İnternet bağlantısı olmadan oynayamayacağınız bu oyun özellikle genç oyuncular tarafından çok fazla tercih edilmektedir.

PUBG
Özellikle son dönemlerde çok fazla oyun sever tarafından tercih edilen PUBG hem bilgisayar üzerinden hem de mobil aygıtlar üzerinden ücretsiz olarak oynanabilen bir oyundur. Takım halinde ya da bireysel olarak da oynayabileceğiniz PUBG dünya üzerinde milyonlarca oyuncuya sahiptir. Gelirlerinin oldukça yüksek olduğu bu oyunda sizlerin daha iyi zaman geçirebilmeleri için birçok farklı özellik de eklenmiştir. Üzerinizde kıyafet ya da herhangi bir silah olmadan doğduğunuz yerde saklanmış olan silah ve mühimmatları bularak diğer kullanıcıları öldürmek üzerine kurulu oyun özellikle silahlı oyunları sevenler tarafından tercih edilmektedir. Bu kadar çok kullanıcı tarafından tercih edilmesi ile birlikte de PUBG kazançları oldukça yüksek seviyelerde olmaktadır.

Candy Crush Soda Saga
Neredeyse her yaştan kullanıcının oynadığı bu oyun günlük olarak yaklaşık olarak 500 bin dolar kazanmaktadır. Sizi sürekli olarak oyuna bağlayan ve aynı zamanda sürekli olarak oynamanız için farklı durumlar öne süren Candy Crush, dünya üzerinde günde binlerce kullanıcının da indirdiği bir durumdadır. Genel olarak bir yaş grubuna hitap etmeyen ve oldukça geniş bir oyuncu yaşı olan bu oyun özellikle zaman geçirmek isteyen kişiler tarafından oynanmaktadır.

Mobile Strike
Strateji savaş oyunları kategorisinde yer alan Mobile Strike kullanıcıların en çok tercih ettikleri oyunlar arasında yer almaktadır. Günde yaklaşık olarak 30 bin kişinin indirdiği bu oyun kazançları bakımından da oldukça iyi durumda yer almaktadır. Günde 600 bin dolar kazandıran bu oyun dünya üzerinden milyonlarca kullanıcı tarafından oynanmaktadır.
Oyun dünyasının artık mobil cihazlarda çok fazla tercih edilmesi ile birlikte oyunların kazançları da insanların gözlerini kamaştırmaktadır. Siz de bu şekilde oyun üreterek para kazanmak istiyorsanız listemizde bulunan oyunları inceleyerek oyun severlerin en çok tercih ettikleri mobil oyunlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

tr_TR
en_US tr_TR