CodeAgent Sosyal Medya hesaplarını takip ederek yeni kampanyalardan haberdar olabilirsiniz

CodeAgent

Viral Olmuş 5 Mobil Oyun

Akıllı telefon ve tabletlerden sürekli olarak oynanan ve artık viral olmuş 5 mobil oyun yazımızda sizler için derlendi.
Sürekli olarak kullanabileceğiniz mobil cihazlarınızdan oyunların oynanması özellikle boş zamanların değerlendirilmesi konusunda en çok tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır. Geçmişte bilgisayar oyunlarının sürekli oynanmaları için oyun severler genelde geceleri uykularından fedakarlık yapmak zorunda olsalar da günümüzde bu durum mobil oyunlar sayesinde istenildiği zaman oynanabilir duruma geldiği için geçmişte kalmıştır. En çok oynanan bilgisayar oyunlarının mobil cihazlar için de üretilebiliyor olmaları sayesinde istediğiniz zaman en sevdiğiniz oyunları oynayabileceğiniz bir durum içerisinde olabiliyorsunuz. Çalışanlar için molalarda ya da yolculuk esnasında istediğiniz zaman oynayabileceğiniz bu mobil oyunlar ile birlikte siz de eğlenceli zamanlar geçirebileceksiniz.

PUBG
Özellikle son dönemlerde artan bir grafik sağlayan PUBG bilgisayarlarda oynanmasının yanı sıra mobil cihazlar için çıkartılması ile birlikte oyun severlerin en çok tercih ettikleri oyunlar arasında yer almıştır. Savaş oyunu mantığında ve silahlı çatışmalar şeklinde ilerleyen PUBG inanılmaz bir şekilde oynayıcısı tarafından soluksuz oynanmasına da yardımcı olabilmektedir. Saatlerce akıllı telefonların şarjlarının bitmesine kadar oynanan bu oyun dünya üzerinden en çok tercih edilen ve artık viral olmuş oyunlar arasında yer almaktadır. En çok oynanan mobil oyunlar listesinde ilk sıralarda yer alan PUBG, ücretsiz olması ile birlikte de dünya üzerinde birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Fortnite
Genel olarak bakıldığında PUBG ile aynı oyun mantığı içerisinde bulunan Fortnite de bu listede yer almaktadır. iOS işletim sistemli mobil cihazlar için kullanılabilir durumda olan bu oyun da bilgisayarda çok fazla tercih edilmesi ile birlikte mobil cihazlar için de piyasaya sürülmüştür. Oyun içerisinde kullanılacak olan silahların sürekli olarak güncellenmeleri ve bununla birlikte birbirinden farklı oyun modlarının bulunması sayesinde dünya üzerinde birçok oyun sever tarafından tercih edilmektedir.

Angry Birds
Çıktığı günden bu güne sürekli olarak yeni versiyonlarının çıktığı ve dünya üzerinde milyonlarca kullanıcı tarafından indirilen Angry Birds viral oyunlar listesinin içerisinde yer almaktadır. Kuşların bir sapan yardımı ile domuzları vurmak için kullanıldığı bu oyun zaman zaman ırkçı olarak nitelendirilse de popülerliğini hiç kaybetmemiştir. Son zamanlarda özellikle savaş oyunlarının daha çok tercih edilmesi ile birlikte biraz da olsa popülerliğini yitirmesi mümkün olmuş ancak yine de kullanıcılar tarafından zaman geçirmek için oynanmaktadır. İçerisinde zorluk derecesine göre farklı bölümlerin bulunduğu bu oyunda genel olarak bütün versiyonlarında kolaydan zora doğru ilerleyen bir bölüm yapısı bulunmaktadır. En az kuş kullanarak en fazla domuz düşürülmesi ile birlikte yüksek puanlar alınabilecek ve skor yapılabilecektir.

Grand Theft Auto: San Andreas
Özellikle bilgisayar oyununun çok fazla satın alındığı GTA, mobil cihazlar için ürettikleri bu oyun ile de viral olmuş durumda. Oyunların diğer versiyonlarından da tanıdığımız Carl Johnson bu oyunda geride bıraktığı şeyi kurtarmak için eve döner ve maceralar birbiri ardına sıralanır. Grand Theft Auto: San Andreas mobil oyunlar içerisinde özellikle bilgisayar oyunlarının muadili olması ve sizlere güzel zaman geçirmesi ile birlikte en çok tercih edilen mobil oyunlar arasında yer almaktadır.

Clash of Clans
Çıktığı ilk günden bu yana oldukça fazla oyun sever tarafından oynanan bu oyun da en büyük viraller arasında yer almaktadır. Savaş stratejisi mobil oyun kategorisinde yapılmış olan bu oyun ile mobil cihazlarınızı bir türlü bırakamadığınız ve sizleri sürekli olarak oynamaya sevk eden bir durumda kendinizi bulabilirsiniz.

tr_TR
en_US tr_TR